Zapraszamy do współpracy

Z przyjemnością przedstawimy Państwu szczegółową ofertę systemu Exek. Ze względu na złożony, projektowy charakter naszego produktu, cena określana jest indywidualnie dla każdego Klienta i zależy od szeregu czynników.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym doradcą, który pozwoli dobrać ofertę odpowiednią dla Państwa potrzeb.

Mobile Traffic DATA Sp. z o.o.
ul. Drużbickiego 11, 61-693 Poznań
tel.+48 61 657 04 97
mail:biuro@exek.pl

Spółka Mobile Traffic DATA Sp. jest producentem oprogramowania oraz dostawcą rozwiązań i usług informatycznych i telematycznych.

W 2007 r. udostępniliśmy moBILET - pierwszą w Polsce platformę płatności za postój w strefach płatnego parkowania za pomocą telefonu komórkowego. Wkrótce moBILET stał się ogólnopolskim standardem mobilnej sprzedaży biletów parkingowych, kolejowych i komunikacji miejskiej. moBILET uznano za najlepszą aplikację mobilną w kategorii “podróże i komunikacja” w prestiżowym konkursie Mobile Trends Awards 2012.

Doświadczenie i współpraca z administracją samorządową, zarządcami dróg oraz operatorami parkingowymi pozwoliły nam rozwinąć nowoczesny produkt jakim jest obecnie Exek. Jesteśmy przekonani, że spełni on Państwa oczekiwania i w znacznym stopniu ułatwi i usprawni Państwu pracę.